Z suchą komorą

Bojki asekuracyjne do pływania, czyli zainwestuj w swoją wygodę! 

Jeżeli uwielbiasz samotnie spędzać czas nad wodą i przyjemność sprawia Ci przemierzanie jezior na dalekich wyprawach, to właśnie teraz możesz ułatwić sobie życie! Bojki asekuracyjne do pływania to rzecz obowiązkowa, którą po prostu musisz mieć. Posiadają niesamowity i może dla wielu zaskakujący dodatek. Już teraz możesz zabrać najbardziej potrzebne rzeczy do małej kieszeni, która znajduje się właśnie w asortymencie do pływania! Te niesamowite bojki mogą być Twoje i mogą umilać Ci przemierzanie wód! Zapakuj Twoim zdaniem najbardziej potrzebne rzeczy, które podczas zmęczenia czy gorszego samopoczucia pomogą poczuć Ci się lepiej. Nie musisz martwić się o zmoczenie Twoich akcesoriów. Sucha komora zapewni, że wszystko co zabierzesz ze sobą na spływ kajakowy lub też wycieczkę rowerkiem wodnym, będzie w idealnym i takim samym stanie jak podczas jego pakowania. Nie zastanawiaj się za długo i już teraz zapewnij sobie bardzo przyjemny i sprawny dodatek, który umili samotne pływanie!

Świetnej jakości bojki asekuracyjne z suchą komorą, czyli zainwestuj w doskonałość!

Jeżeli jesteś osobą, która nie lubi wydawać pieniędzy w błoto lub na sprzęt, który zepsuje się po kilku dniach używania, to jesteś w najlepszym dla siebie miejscu. Już teraz możesz zainwestować w świetnej jakości bojki asekuracyjne z suchą komorą, które są po prostu definicją dobrego sprzętu! Zapewnij sobie poczucie dobrze wydanych pieniędzy i spędzaj z wyżej wymienionymi akcesoriami wiele wspaniałych godzin nad wodą. Używaj sprzętu nawet codziennie i nie zamartwiaj się tym, że coś pójdzie nie tak, że nagle coś Cię zawiedzie. Kup sobie świetnej jakości bojki asekuracyjne, w które dodatkowo możesz zabrać co tylko zmieści się do suchej komory, która idzie w parze ze sprzętem! 

Bojki pływackie i asekuracyjne z kieszenią, zapewnij sobie bezpieczeństwo nad każdą wodą!

Bardzo ważnym elementem wybrania się nad wodę jest bezpieczeństwo. Należy pamiętać o tym, aby wszelkie możliwe pieniądze i zaangażowanie zainwestować właśnie w nie. Możesz to poczucie zawsze mieć przy sobie jeśli tylko zainwestujesz w bojki pływackie i asekuracyjne z kieszenią! Oprócz tego, że zawsze wyniosą Cię na powierzchnię, zmieszczą również np. telefon dzięki któremu będziesz mógł powiadomić kogoś, że coś poszło nie tak. Zapewnij sobie bezpieczeństwo już teraz!

Z suchą komorą

W magazynie

Dmuchana boja asekuracyjna do pływania z suchą komorą i odczepianymi szelkami to idealne rozwiązanie dla każdego komu zależy na asekuracji w wodzie i wygodnym transporcie bojki na lądzie. Bojka asekuracyjna RunSwimmer 2.0 wykonana jest z nowego materiału TPU wzmacnianego nylonem, posiada dwie komory powietrzne i w kilku ruchach zamienisz ją w wygodny plecak. Idealnie łączy pływanie ze spacerem, bieganiem czy jazdą na rowerze.

W magazynie

Dmuchana bojka pływacka z kieszenią na rzeczy to idealne rozwiązanie dla każdego komu zależy na bezpieczeństwie i asekuracji w wodzie. Bojka asekuracyjna Safe4sport MasterSwimmer wykonana jest z nowego materiału TPU wzmacnianego nylonem, posiada dwie komory powietrzne i dwie rączki ułatwiające wygodne trzymanie bojki. Duża kieszeń na rzeczy o pojemności 28 L pozwoli schować do niej nie tylko telefon i dokumenty, ale także buty i ubranie!!!

W magazynie

Dmuchana boja asekuracyjna do pływania z suchą komorą. PerfectSwimmer+ Rozmiar L

Najnowsza wersja bojki PerfectSwimmer+L :

- odświeżony design
- nowy wentyl z zaworem zwrotnym

PerfectSwimmer+ Bojka asekuracyjna z kieszenią
Sale
W magazynie

Dmuchana bojka asekuracyjna do pływania z suchą komorą. PerfectSwimmer+ Rozmiar M

Najnowsza wersja bojki PerfectSwimmer+ :

- odświeżony design

- nowy wentyl z zaworem zwrotnym

W magazynie

Dmuchana bojka asekuracyjna do pływania z suchą komorą. PerfectSwimmer+ Pink Rozmiar M

Najnowsza wersja bojki PerfectSwimmer+ Pink:

- odświeżony design

- nowy wentyl z zaworem zwrotnym

PerfectSwimmer Dmuchana bojka asekuracyjna do...
Sale
W magazynie

Dmuchana bojka asekuracyjna do pływania z suchą komorą. PerfectSwimmer Rozmiar M.

Najnowsza wersja bojki PerfectSwimmer :

- odświeżony design

- nowy wentyl z zaworem zwrotnym