Akcesoria

W tej kategorii znajdą Państwo produkty będące uzupełnieniem oferty naszego sklepu. Dodatkowe akcesoria marki Safe4sport umożliwią zwiększenie funkcjonalności naszych produktów, bądź pomogą w przypadku zgubienia lub zniszczenia wymiennych elementów bojek.

Akcesoria do pływania – by zawsze czuć się bezpiecznie

Sporty wodne to wyśmienita zabawa, w trakcie której należy jednak zachować środki ostrożności. Odpowiedzialne podejście to absolutna podstawa. Bez względu na to, w jakim celu wchodzi się do wody, zawsze warto mieć przy sobie te gadżety do pływania, które minimalizują ryzyko różnych wypadków, w tym przede wszystkim utonięcia. Pamiętajmy, że zagrożenie może spotkać nawet najbardziej doświadczonego pływaka. Nie wchodźmy zatem na głęboką wodę bez asekuracji w postaci bojki. W tej sekcji naszego sklepu zamówią Państwo dodatkowe akcesoria, jak uprząż, szelki oraz hol do bojki. Podczas uprawiania surfingu czy snorkelingu lub w trakcie żeglugi taki sprzęt do pływania może nawet uratować życie. Zdecydowanie warto więc w niego inwestować, tym bardziej że jego koszt jest naprawdę niewielki.

Przydatne gadżety do pływania w morzu lub jeziorze

Bezpieczeństwo może być rozumiane na wiele sposobów. Obok zagrożeń, które czyhają na nas w wodzie, istnieje również kwestia zadbania o wartościowe rzeczy, które pozostają na brzegu. Problem ich odpowiedniego zabezpieczenia dotyczy szczególnie tych osób, które przybywają nad wodę w pojedynkę i w związku z tym nie mogą poprosić nikogo zaufanego o przypilnowanie telefonu czy dokumentów. Istnieją jednak akcesoria do pływania, które sprawiają, że ten dylemat znika. Mowa oczywiście o wodoszczelnych pokrowcach, dzięki którym można zabrać ze sobą cenne przedmioty do wody. Poza względami czysto pragmatycznymi mają one jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Etui z przezroczystym okienkiem, przystosowane do przechowywania telefonu komórkowego, pozwala na korzystanie z urządzenia pod wodą. Oznacza to, że tego typu gadżety do pływania umożliwiają nam uwiecznienie niesamowitych chwil, jakie przeżywamy na przykład w trakcie nurkowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy pochwalić się rodzinie i znajomym zdjęciami lub filmami wykonanymi w ekstremalnych warunkach. To dobra wiadomość również dla aktywnych użytkowników mediów społecznościowych, którzy przywiązują dużą wagę do fotografii wysokiej jakości.

Profesjonalny sprzęt do pływania dla zawodowców i amatorów

Różnego rodzaju sprzęt do pływania, który widzą Państwo w tej kategorii, przyda się nie tylko profesjonalnym nurkom czy surferom, lecz także amatorom sportów wodnych, którzy swojej pasji oddają się jedynie kilka razy do roku. Niektóre z obecnych tu gadżetów, jak na przykład wspomniane wyżej etui na telefon, to obowiązkowy punkt wyposażenia każdej wakacyjnej walizki. 

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień na akcesoria do pływania, które ułatwiają nasze życie pod wieloma względami. Dzięki nim czas spędzany w wodzie jest jeszcze przyjemniejszy – mamy bowiem pewność, że zarówno my sami, jak i nasze dokumenty oraz inne cenne przedmioty, są odpowiednio zabezpieczone.

Akcesoria

W magazynie

Wodoszczelne etui na telefon. Pokrowiec Safe4sport

W magazynie

Wodoszczelne etui na telefon. Pokrowiec Safe4sport

W magazynie

Wodoszczelne etui na telefon. Pokrowiec Safe4sport

W magazynie

Wodoszczelne etui na telefon. Pokrowiec Safe4sport

W magazynie

Długa regulowana linka do holowania bojki.

W magazynie

Długa regulowana linka do holowania bojki.

W magazynie

Regulowana uprząż do przypięcia bojki w pasie

W magazynie

Odpinane szelki do bojki asekuracyjnej Safe4sport RunSwimmer

W magazynie

20Nowe naboje CO2 16 g do bojek Restube.