Bez suchej komory

Dmuchana bojka Safe4sport bez suchej komory zapewnia doskonałą asekurację w trakcie pływania. Umożliwia ona utrzymanie się na wodzie w przypadku zachłyśnięcia bądź skurczu mięśni. Bojka asekuracyjna dzięki swojej jaskrawej barwie jest widoczna z dużej odległości co chroni nas przed kolizją z jednostkami pływającymi oraz ułatwia pracę ratowników. Dmuchana bojka do pływania jest bardzo lekka i łatwa w transporcie. Po spuszczeniu powietrza zajmuje bardzo mało miejsca co umożliwia zabranie jej ze sobą w trakcie wyjazdu wakacyjnego bądź przejażdżki rowerem nad jezioro.

Dmuchane bojki bez komory – bo bezpieczeństwo jest najważniejsze

Z wodą, tak samo jak z ogniem, nie wolno igrać. Także tym najlepszym pływakom zdarzają się słabsze chwile oraz wypadki, które mogą skończyć się tragicznie. Nawet jeżeli o swój organizm dbasz najlepiej, jak potrafisz, stopniowo zwiększając jego wydolność, pewnych sytuacji po prostu nie jesteś w stanie przewidzieć. Bojki do pływania bez komory sprawią, że w wodzie będziesz zawsze czuć się całkowicie bezpiecznie. Nie zaskoczy Cię nagły skurcz ani fala, która pojawiła się znikąd, przez co trudno było Ci w porę zareagować. Względy bezpieczeństwa zawsze należy wszak stawiać na pierwszym miejscu. Doskonała umiejętność utrzymywania się na wodzie nie jest wcale powodem do rezygnowania z dodatkowych środków ostrożności. Prezentowane tu dmuchane bojki bez komory przeznaczone są zresztą przede wszystkim dla profesjonalistów. Osoba, która nie potrafi pływać, nie zrobi z nich bowiem użytku.

Bezpieczeństwo w wodzie to również dobra widoczność z dalekiej odległości. Jeżeli znajdziesz się w opałach i wezwiesz pomoc, intensywna barwa bojki przyspieszy jej nadejście. Co więcej, być może właśnie dzięki temu rekwizytowi zostaniesz w porę dostrzeżony z brzegu, gdy sam nie będziesz w stanie zasygnalizować, że masz kłopoty. Bojki do pływania bez komory w kolorze pomarańczowym to, jak przyznają ich użytkownicy, także spokojna głowa. Wchodząc do wody w ich towarzystwie masz bowiem pewność, że troszczysz się o swoje bezpieczeństwo w najlepszy możliwy sposób.

Bojki do pływania bez komory: Twoja wygoda także ma znaczenie

Nie ulega wątpliwości, że to właśnie bezpieczeństwo powinno być stawiane zawsze na pierwszym miejscu. Zaraz za nim jest jednak Twoja wygoda. I o tę kwestię zadbają prezentowane tu dmuchane bojki bez komory. Już sam ich transport nie sprawia najmniejszych trudności, bo przed nadmuchaniem zajmują tyle samo miejsca, co tabliczka czekolady. Co więcej, wcale nie są od niej dużo cięższe, bo ważą zaledwie kilkaset gramów. Nie ma tu zatem miejsca na wymówki o braku przestrzeni w bagażniku, bez względu na to, czy mówimy o tym samochodowym, czy rowerowym.

Wyjątkowo wygodna jest również uprząż, w którą wyposażone są wszystkie bojki do pływania bez komory. W żaden sposób nie krępuje ona ruchów. Można ją ponadto regulować, bez trudu dopasuje się zatem do każdego użytkownika, bez względu na jego sylwetkę.

Dmuchane bojki bez komory – bez nich nie wchodź do wody

Jeżeli już od wielu lat uprawiasz sporty wodne, na pewno nie raz mogłeś przekonać się o tym, jak ważne jest odpowiedzialne podejście. Prawdopodobnie nie musimy Cię zatem przekonywać, że posiadanie dmuchanych bojek bez komory to obowiązek każdego pływaka czy surfera. Jeśli jesteś jednak osobą początkującą, chcielibyśmy zaapelować o zachowanie środków ostrożności. To nieduży i niedrogi rekwizyt, który pomoże Ci w ekstremalnych sytuacjach.

Bez suchej komory

W magazynie

Dmuchana bojka asekuracyjna BasicSwimmer. Najlżejsza bojka do pływania.

ClasicSwimmer Dmuchana bojka do plywania
Sale
125,10 zł 139,00 zł -10%
W magazynie

Najmocniejsza z dmuchanych boi asekuracyjnych dostępnych na rynku.