Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Bojki Restube

RESTUBE to pneumatyczna boja wielokrotnego użytku. Schowana jest w niewielkiej, wygodnej saszetce przypiętej w pasie. Po pociągnięciu za rączkę nabój z CO2 automatycznie pompuje i uwalnia bojkę asekuracyjną. Idealna dla każdego aktywnie uprawiającego sport nad wodą.

Z bojką Restube możesz pływać na surfingu, kitesurfing, nurkować, żeglować i uprawiać każdy inny sport wodny bez obaw, że coś będzie ograniczać Twoje ruchy, a jednocześnie mając pewność, że w razie potrzeby masz ze sobą doskonałą asekuracje.

Bojki Restube

Ostatnie sztuki w magazynie

RESTUBE Basic to pneumatyczna boja wielokrotnego użytku, która pozwala na bezpieczne dotarcie do brzegu lub spokojnie oczekiwanie na pomoc. Idealna dla wszystkich uprawiających sporty wodne bądź znajdujących się nad wodą.

Ostatnie sztuki w magazynie

RESTUBE Classic to pneumatyczna boja wielokrotnego użytku, która pozwala na bezpieczne dotarcie do brzegu lub spokojnie oczekiwanie na pomoc. Idealna dla wszystkich uprawiających sporty wodne bądź znajdujących się nad wodą.

W magazynie

RESTUBE Swim to pneumatyczna boja wielokrotnego użytku, która pozwala na bezpieczne dotarcie do brzegu lub spokojnie oczekiwanie na pomoc. Idealna dla wszystkich uprawiających sporty wodne bądź znajdujących się nad wodą.

Restube Automatic Pneumatyczna bojka asekuracyjna Restube Automatic Pneumatyczna bojka asekuracyjna
Nowość
W magazynie

RESTUBE Automatic to automatyczna pneumatyczna boja wielokrotnego użytku, która pozwala na bezpieczne dotarcie do brzegu lub spokojnie oczekiwanie na pomoc. Idealna dla wszystkich uprawiających sporty wodne bądź znajdujących się nad wodą.

W magazynie

Nowe naboje CO2 i klipsy zabezpieczające.

Oryginalny nabój CO2 i samowyzwalacz Restube...
Nowość
W magazynie

Nowy nabój CO2 i automatyczny wyzwalacz bojki Restube Automatic.