Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Bojki Restube

Bojki Restube w saszetce przy pasku 

Bojki Restube mieszczą się w niewielkiej, wygodnej saszetce, przypiętej do paska. Napełniają się pneumatyczne, dzięki sprężeniu gazu w naboju. CO2 automatycznie pompuje bojkę, po pociągnięciu za rączkę, w ciągu ułamka sekundy. Umieszczenie bojki Restube przy pasku jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto uprawia sporty wodne. Z bojką Restube wielokrotnego użytku, możemy pływać na surfingu, kitesurfingu, nurkować, żeglować i bez obaw cieszyć się każdą aktywnością w wodzie. Nic nie ogranicza ruchów, nie plącze się i nie spowalnia pływania. Doskonała asekuracja jest w razie potrzeby na wyciągnięcie ręki. 

Kiedy używać bojki pneumatyczne, asekuracyjne Restube?

W razie potrzeby asekuracji Bojki Restube pozwalają na bezpieczne dotarcie do brzegu lub spokojne oczekiwanie na pomoc. Spełniają swoje zadanie w zarówno słonej, jak i słodkiej wodzie. W sytuacjach awaryjnych, jeśli mięsień złapie skurcz, silny nurt przeszkadza w dopłynięciu do celu, czy po prostu, dla lepszego samopoczucia, warto mieć przy sobie asekurację. Podczas awarii sprzętu wodnego boje pneumatyczne Restube mogą uratować życie. Bojka jest na stałe połączona z paskiem. Wystarczy sięgnąć ręką do zawleczki i uwolnić nabój z CO2. Po napełnieniu bojka ma wyporność 75 N (7,0 kg), co wystarcza do utrzymania głowy każdego pływaka na powierzchni wody. 

Jak napełnić bojki asekuracyjne do pływania? 

Bojki Restube są bardzo proste w użyciu. Pociągnięcie za spust automatycznie napełni bojkę gazem z 16 gramowego naboju CO2. Nadmuchanie trwa ułamek sekundy. Chwytając bojkę rękoma, utrzymamy głowę na powierzchni wody. Można bezpiecznie złapać oddech, odpocząć i płynąć do brzegu lub zaczekać na pomoc. Bojki Restube także napełnimy ustami przez zawór spustowo-wlotowy. Zawór ten służy do spuszczania CO2 lub powietrza (trzeba nacisnąć zawór odwróconym korkiem). Po zamontowaniu nowego naboju CO2, zwinięciu i schowaniu do torebki, bojki asekuracyjne do pływania są gotowe do ponownego użycia. Bojki Restube wykonano z wytrzymałego materiału, zatwierdzonego do produkcji kamizelek ratunkowych. 

Bojki pneumatyczne, asekuracyjne Restube – komfort i bezpieczeństwo 

Podczas wakacji nad wodą, lekką bojkę asekuracyjną, umieszczoną w saszetce przy pasku, warto mieć przy sobie. Bojka jest na stałe połączona z paskiem przypiętym klamrą „klik”. Zwiększa komfort spędzania czasu w wodzie i zaufanie do umiejętności pływackich. 

Wszystkie produkty RESTUBE pochodzą z Niemiec i poddawane są 100% kontroli jakości.

Po wyjęciu z pudełka boje pneumatyczne są gotowe do użycia. Nie wymagają specjalnej konserwacji. Zalecane jest sprawdzenie szczelności przed ponownym użyciem poprzez nadmuchanie bojki ustami. Po użytkowaniu w wodzie morskiej zaleca się wypłukanie panelu napełniającego w bieżącej wodzie.

RESTUBE to pneumatyczna boja wielokrotnego użytku. Schowana jest w niewielkiej, wygodnej saszetce przypiętej w pasie. Po pociągnięciu za rączkę nabój z CO2 automatycznie pompuje i uwalnia bojkę asekuracyjną. Idealna dla każdego aktywnie uprawiającego sport nad wodą.

Z bojką Restube możesz pływać na surfingu, kitesurfing, nurkować, żeglować i uprawiać każdy inny sport wodny bez obaw, że coś będzie ograniczać Twoje ruchy, a jednocześnie mając pewność, że w razie potrzeby masz ze sobą doskonałą asekuracje.

Bojki Restube

Ostatnie sztuki w magazynie

Pneumatyczna bojka asekuracyjna RESTUBE BEACH.

Model beach jest najmniejszą ze wszystkich oferowanych bojek pneumatycznych Restube.

Jest to idealna bojka do pływania na SUPie i spokojnego wypoczynku nad wodą.

Ostatnie sztuki w magazynie

RESTUBE Automatic to automatyczna pneumatyczna boja wielokrotnego użytku, która pozwala na bezpieczne dotarcie do brzegu lub spokojnie oczekiwanie na pomoc. Idealna dla wszystkich uprawiających sporty wodne bądź znajdujących się nad wodą.

W magazynie

Nowe naboje CO2 10,9 g do bojek Restube Beach.

W magazynie

20Nowe naboje CO2 16 g do bojek Restube.

Ostatnie sztuki w magazynie

Nowy nabój CO2 i automatyczny wyzwalacz bojki Restube Automatic.

Ostatnie sztuki w magazynie

Bojka asekuracyjna renomowanej niemieckiej firmy RESTUBE, model active.

Model active jest najlżejszą ze wszystkich oferowanych bojek pneumatycznych Restube.

Bardzo praktyczny i niezwykle przydatny produkt który może ocalić życie.