Bojki Restube

Bojki Restube w saszetce przy pasku 

Bojki Restube mieszczą się w niewielkiej, wygodnej saszetce, przypiętej do paska. Napełniają się pneumatyczne, dzięki sprężeniu gazu w naboju. CO2 automatycznie pompuje bojkę, po pociągnięciu za rączkę, w ciągu ułamka sekundy. Umieszczenie bojki Restube przy pasku jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto uprawia sporty wodne. Z bojką Restube wielokrotnego użytku, możemy pływać na surfingu, kitesurfingu, nurkować, żeglować i bez obaw cieszyć się każdą aktywnością w wodzie. Nic nie ogranicza ruchów, nie plącze się i nie spowalnia pływania. Doskonała asekuracja jest w razie potrzeby na wyciągnięcie ręki. 

Kiedy używać bojki pneumatyczne, asekuracyjne Restube?

W razie potrzeby asekuracji Bojki Restube pozwalają na bezpieczne dotarcie do brzegu lub spokojne oczekiwanie na pomoc. Spełniają swoje zadanie w zarówno słonej, jak i słodkiej wodzie. W sytuacjach awaryjnych, jeśli mięsień złapie skurcz, silny nurt przeszkadza w dopłynięciu do celu, czy po prostu, dla lepszego samopoczucia, warto mieć przy sobie asekurację. Podczas awarii sprzętu wodnego boje pneumatyczne Restube mogą uratować życie. Bojka jest na stałe połączona z paskiem. Wystarczy sięgnąć ręką do zawleczki i uwolnić nabój z CO2. Po napełnieniu bojka ma wyporność 75 N (7,0 kg), co wystarcza do utrzymania głowy każdego pływaka na powierzchni wody. 

Jak napełnić bojki asekuracyjne do pływania? 

Bojki Restube są bardzo proste w użyciu. Pociągnięcie za spust automatycznie napełni bojkę gazem z 16 gramowego naboju CO2. Nadmuchanie trwa ułamek sekundy. Chwytając bojkę rękoma, utrzymamy głowę na powierzchni wody. Można bezpiecznie złapać oddech, odpocząć i płynąć do brzegu lub zaczekać na pomoc. Bojki Restube także napełnimy ustami przez zawór spustowo-wlotowy. Zawór ten służy do spuszczania CO2 lub powietrza (trzeba nacisnąć zawór odwróconym korkiem). Po zamontowaniu nowego naboju CO2, zwinięciu i schowaniu do torebki, bojki asekuracyjne do pływania są gotowe do ponownego użycia. Bojki Restube wykonano z wytrzymałego materiału, zatwierdzonego do produkcji kamizelek ratunkowych. 

Bojki pneumatyczne, asekuracyjne Restube – komfort i bezpieczeństwo 

Podczas wakacji nad wodą, lekką bojkę asekuracyjną, umieszczoną w saszetce przy pasku, warto mieć przy sobie. Bojka jest na stałe połączona z paskiem przypiętym klamrą „klik”. Zwiększa komfort spędzania czasu w wodzie i zaufanie do umiejętności pływackich. 

Wszystkie produkty RESTUBE pochodzą z Niemiec i poddawane są 100% kontroli jakości.

Po wyjęciu z pudełka boje pneumatyczne są gotowe do użycia. Nie wymagają specjalnej konserwacji. Zalecane jest sprawdzenie szczelności przed ponownym użyciem poprzez nadmuchanie bojki ustami. Po użytkowaniu w wodzie morskiej zaleca się wypłukanie panelu napełniającego w bieżącej wodzie.

RESTUBE to pneumatyczna boja wielokrotnego użytku. Schowana jest w niewielkiej, wygodnej saszetce przypiętej w pasie. Po pociągnięciu za rączkę nabój z CO2 automatycznie pompuje i uwalnia bojkę asekuracyjną. Idealna dla każdego aktywnie uprawiającego sport nad wodą.

Z bojką Restube możesz pływać na surfingu, kitesurfing, nurkować, żeglować i uprawiać każdy inny sport wodny bez obaw, że coś będzie ograniczać Twoje ruchy, a jednocześnie mając pewność, że w razie potrzeby masz ze sobą doskonałą asekuracje.

Bojki Restube

W magazynie

Pneumatyczna bojka asekuracyjna RESTUBE BEACH.

Model beach jest najmniejszą ze wszystkich oferowanych bojek pneumatycznych Restube.

Jest to idealna bojka do pływania na SUPie i spokojnego wypoczynku nad wodą.

W magazynie

Nowe naboje CO2 10,9 g do bojek Restube Beach.

W magazynie

20Nowe naboje CO2 16 g do bojek Restube.

Ostatnie sztuki w magazynie

Nowy nabój CO2 i automatyczny wyzwalacz bojki Restube Automatic.

W magazynie

Bojka asekuracyjna renomowanej niemieckiej firmy RESTUBE, model active.

Model active jest najlżejszą ze wszystkich oferowanych bojek pneumatycznych Restube.

Bardzo praktyczny i niezwykle przydatny produkt który może ocalić życie.