Bojki Safe4sport

Niesamowicie dobrze wykonane bojki ratunkowe, czyli zainwestuj we własne bezpieczeństwo!

Jeżeli jesteś osobą, która swój wolny czas uwielbia spędzać pływając w morzu lub w jeziorze, to musisz zapoznać się z ofertą dostępną na stronie. Bardzo często podczas wielu godzin pływania możemy zacząć martwić się o swoje bezpieczeństwo.  Obawiamy się, że złapie nas kurcz lub że zaboli nas niesamowicie noga, a co za tym idzie, stracimy równowagę. Jeśli więc nie chcesz nigdy tracić poczucia bezpieczeństwa, musisz zainwestować w te niesamowicie dobrze wykonane bojki ratunkowe! Bądź pewny siebie, nigdy nie trać poczucia, że nic Ci nie grozi. Nie ma nic gorszego w wodzie niż brak pewności, ze jesteśmy bezpieczni i że nic nie jest w stanie sprawić, że pójdziemy na dno. Zapewnij więc sobie po prostu spokój ducha! Zainwestuj w swój uśmiech i zapewnij sobie zawsze niesamowitą zabawę w wodzie, podczas której skupisz się tylko i wyłącznie na swoim świetnym humorze!

Świetne i wspomagające bojki ratunkowe i pływackie – nie martw się już o swoich bliskich!

Jeśli Twoi bliscy uwielbiają bawić się w wodzie i każdą piękną pogodę lub dobry nastrój chcą wykorzystać nad jeziorem czy nad morzem, to znalazłeś się w idealnym dla siebie miejscu. Już nigdy nie będziesz musiał czuć niepokoju. W końcu będziesz mógł rozluźnić się podczas oglądania jak Twoje dzieci świetnie bawią się w przezroczystej i wspaniałej wodzie. Jeśli więc chcesz już zawsze czuć wewnętrzny spokój podczas czasu spędzonego nad wodą i mieć pewność, że nikomu z ważnych dla Ciebie ludzi nic nie grozi, zainwestuj w świetne i wspomagające bojki ratunkowe i pływackie. Nawet jeśli Twoje dziecko poczuje, że łapie je kurcz nie będziesz musiał panikować i z prędkością wiatru pędzić do wody! Bojka ratunkowa wyniesie je na powierzchnię i pozwoli przetrwać ból, który wywołał kurcz! Zainwestuj we własny spokój i poczucie bezpieczeństwa ważnych dla Ciebie osób. 

Bojki pływackie, które nie zawiodą, czyli poczucie bezpieczeństwa najważniejsze!

Bojki pływackie cechują się dużą wypornością, dzięki czemu, z ich pomocą, z łatwością możemy się podeprzeć i odpocząć podczas przebywania w wodzie. Bojka zawsze znajduje się za nami, co pozwala poczuć się bezpiecznie w sytuacji zachłyśnięcia czy wpadnięcia w panikę (co zdarza się u osób, które dopiero uczą się pływać), mamy ją zawsze pod ręką i możemy się jej złapać. Bojki pływackie posiadają jaskrawą barwę, co sprawia, że są łatwo zauważalne dla łódek, skuterów i innych pojazdów wodnych, co jeszcze bardziej zwiększa nasze bezpieczeństwo w wodzie podczas korzystania z nich. 

Bojki Safe4sport

W magazynie

Dmuchana boja asekuracyjna do pływania z suchą komorą i odczepianymi szelkami to idealne rozwiązanie dla każdego komu zależy na asekuracji w wodzie i wygodnym transporcie bojki na lądzie. Bojka asekuracyjna RunSwimmer 2.0 wykonana jest z nowego materiału TPU wzmacnianego nylonem, posiada dwie komory powietrzne i w kilku ruchach zamienisz ją w wygodny plecak. Idealnie łączy pływanie ze spacerem, bieganiem czy jazdą na rowerze.

W magazynie

Dmuchana bojka pływacka z kieszenią na rzeczy to idealne rozwiązanie dla każdego komu zależy na bezpieczeństwie i asekuracji w wodzie. Bojka asekuracyjna Safe4sport MasterSwimmer wykonana jest z nowego materiału TPU wzmacnianego nylonem, posiada dwie komory powietrzne i dwie rączki ułatwiające wygodne trzymanie bojki. Duża kieszeń na rzeczy o pojemności 28 L pozwoli schować do niej nie tylko telefon i dokumenty, ale także buty i ubranie!!!

W magazynie

Dmuchana boja asekuracyjna do pływania z suchą komorą. PerfectSwimmer+ Rozmiar L

Najnowsza wersja bojki PerfectSwimmer+L :

- odświeżony design
- nowy wentyl z zaworem zwrotnym

W magazynie

Dmuchana bojka asekuracyjna do pływania z suchą komorą. PerfectSwimmer+ Rozmiar M

Najnowsza wersja bojki PerfectSwimmer+ :

- odświeżony design

- nowy wentyl z zaworem zwrotnym

W magazynie

Dmuchana bojka asekuracyjna do pływania z suchą komorą. PerfectSwimmer+ Pink Rozmiar M

Najnowsza wersja bojki PerfectSwimmer+ Pink:

- odświeżony design

- nowy wentyl z zaworem zwrotnym

W magazynie

Dmuchana bojka asekuracyjna do pływania z suchą komorą. PerfectSwimmer Rozmiar M.

Najnowsza wersja bojki PerfectSwimmer :

- odświeżony design

- nowy wentyl z zaworem zwrotnym

W magazynie

Dmuchana bojka asekuracyjna BasicSwimmer. Najlżejsza bojka do pływania.

W magazynie

Najmocniejsza z dmuchanych boi asekuracyjnych dostępnych na rynku.