Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
Bojka do pływania i nie tylko - Swimrun test

Bojka do pływania i nie tylko - Swimrun test

Aktualności 0Komentarze

O tym, że bojka RunSwimmer świetnie sprawdza się przy używaniu rekreacyjnym wiemy doskonale. Sami na co dzień jej używamy:) Wygodne, odpinane szelki, łatwość transportu, duża sucha komora na rzeczy - to jej niezaprzeczalne zalety. 

Idąc nad jezioro wrzucamy do niej ręcznik, strój, olejek. Bojkę zakładamy na plecy i nic więcej nam nie potrzeba. Bez dodatkowego plecaka i z pustymi rękoma idziemy bezpiecznie korzystać z wakacji.

Bojka RunSwimmer powstała jednak z myślą o bardziej ekstremalnym korzystaniu z wody. Jej głównym celem było zapewnienie bezpieczeństwa zawodnikom swimrun'u i triathlonu. 

Bojka do Swimrun'u

Chcąc dowiedzieć się jak bojka RunSwimmer sprawdzi się w swoim żywiole poprosiliśmy o jej przetestowanie prawdziwych zawodowców. Ekipa GoSwimrun wykonała jej test w trakcie jednego ze swoich treningów. Sprawdźcie jak się im podobała.