This site uses cookies to deliver services in accordance with the Privacy Policy. You can specify the conditions for storing or accessing cookies in your browser or service configuration.
Waterproof phone case - which one should you choose?

Waterproof phone case - which one should you choose?

Uncategories 0 Comments

Wodoszczelny telefon - Twój też może taki być!!

Dzisiejsze telefony komórkowe dorównują już możliwościami komputerom. Niestety często dorównują im również ceną. Wizja zalanego bądź uszkodzonego telefonu nie musi nam już jednak spędzać snu z powiek. Wraz z rozwojem telefonów rozwinął się również rynek sprzętu chroniącego je przed przypadkowym zamoczeniem, zarysowaniem, bądź upadkiem. W sklepach dostępne mamy różnego rodzaju etui, pokrowce, wsuwki i kabury. Jak wybrać najlepsze rozwiązanie? Które z nich najlepiej ochroni nasz telefon? Czy zabezpieczą go przed wodą, kurzem i brudem?  Postaramy się rozwiać Wasze wątpliwości.

Pokrowiec na telefon - na co zwrócić uwagę?

Wybierając ochronę dla swojego telefonu warto zastanowić się w jakich warunkach będziemy z niego korzystać. W codziennym użytkowaniu dla większości z nas najwygodniejsze okażą się zapewne etui typu case. Dobrze znane plecki ochronią nasz telefon od codziennych zarysowań (przynajmniej jego tylną część), bądź w przypadku gdy wypadnie nam z ręki. Co wybrać gdy planujemy jednak trochę aktywniej spędzić czas? Na kajaku, na plaży, w czasie wakacyjnego wyjazdu nie chcemy przecież martwić się o uszkodzony telefon. Tym bardziej jednak nie chcemy z jego powodu w jakikolwiek sposób ograniczać naszych aktywności. Z pomocą przychodzi nam wówczas etui wodoszczelne.

etui wodoszczelne na telefon marki safe4sport

Etui wodoszczelne na telefon - dla aktywnych

Wodoszczelne etui jest najlepszym rozwiązaniem jeżeli chcemy ochronić nasz, często drogi, telefon przed przypadkowym zamoczeniem. Dobrze wykonane etui na telefon jest w pełni wodoszczelne i pyłoszczelne. Oznacza to, że nie tylko ochroni go przed deszczem i piaskiem, ale także zabezpieczy go w przypadku wpadnięcia do wody. Aby faktycznie sprawdziło się ono w każdym wypadku musi być wykonane z dobrej jakości materiału oraz co najważniejsze mieć solidny system szczelnego zamknięcia. 

Wodoszczelne etui Safe4sport

Marka Safe4sport specjalizuje się w sprzęcie do sportów wodnych. Wprowadzając do naszej oferty etui wodoszczelne na telefon postawiliśmy przede wszystkim na jego jakość. Wykonane jest ono z bardzo wytrzymałego tworzywa PVC. Kierując się również najwyższą jakością wybierając system zamykania etui zdecydowaliśmy się na plastikową klamrę z wytrzymałymi klipsami. Rozwiązanie to najlepiej zabezpiecza wnętrze etui przed wodą, kurzem i brudem. Kolejną równie istotną cechą z perspektywy użytkowania etui na telefon jest jego bezproblemowa współpraca z ekranami dotykowymi w smartfonach. Zastosowane w Etui Safe4sport tworzywo PVC nie dość, że jest w pełni przezroczyste to również bez najmniejszych problemów umożliwia obsługę ekranu dotykowego. Co więcej, gdy schowamy do niego telefon, bez żadnego problemu możemy przez nie również rozmawiać!!! To wszystko sprawia, że w przypadku gdy chcemy ochronić nasz telefon przed wodą, piaskiem, kurzem, brudem, a nawet upadkiem najlepszym rozwiązaniem na jakie możemy się zdecydować jest etui wodoszczelne w którym bezpiecznie i szczelnie zamkniemy swój telefon.

Etui wodoszczelne na telefon i dmuchana bojka - najlepszy zestaw

Etui Safe4sport w ofercie naszego sklepu znalazło się przede wszystkim z myślą o każdym kto chce w trakcie pływania open water w pełni zabezpieczyć swój telefon i dokumenty. Pamiętajcie, że wkładając do kieszeni bojki przedmioty wrażliwe na wilgoć zawsze powinniśmy dodatkowo zabezpieczyć je przeznaczonymi do tego etui. W trakcie otwierania mokrej bojki po wyjściu z wody zawsze może dostać się jej trochę do środka. Dodatkowo jeżeli nie usuniemy z jej kieszeni na rzeczy całego powietrza (czasem jest to trudne) w kontakcie z zimną wodą może się w jej wnętrzu skroplić wilgoć. Niestety czasem to już wystarczy do uszkodzenia sprzętu elektronicznego....

Jeżeli więc kupujecie bojkę Safe4sport i chcecie mieć pewność, że trakcie pływania Wasz telefon będzie bezpieczny sprawdźcie nasze zestawy Bojka Safe4sport + Etui. Kupując w zestawie dostajecie RABAT 5%.

Etui Wodoszczelne Safe4sport - video test