This site uses cookies to deliver services in accordance with the Privacy Policy. You can specify the conditions for storing or accessing cookies in your browser or service configuration.
Swimming safety buoy and more - Swimrun test

Swimming safety buoy and more - Swimrun test

Uncategories 0 Comments

O tym, że bojka RunSwimmer świetnie sprawdza się przy używaniu rekreacyjnym wiemy doskonale. Sami na co dzień jej używamy:) Wygodne, odpinane szelki, łatwość transportu, duża sucha komora na rzeczy - to jej niezaprzeczalne zalety. 

Idąc nad jezioro wrzucamy do niej ręcznik, strój, olejek. Bojkę zakładamy na plecy i nic więcej nam nie potrzeba. Bez dodatkowego plecaka i z pustymi rękoma idziemy bezpiecznie korzystać z wakacji.

Bojka RunSwimmer powstała jednak z myślą o bardziej ekstremalnym korzystaniu z wody. Jej głównym celem było zapewnienie bezpieczeństwa zawodnikom swimrun'u i triathlonu. 

Bojka do Swimrun'u

Chcąc dowiedzieć się jak bojka RunSwimmer sprawdzi się w swoim żywiole poprosiliśmy o jej przetestowanie prawdziwych zawodowców. Ekipa GoSwimrun wykonała jej test w trakcie jednego ze swoich treningów. Sprawdźcie jak się im podobała.